Feronia Cosmetics olarak sizlere değer veriyoruz. Ürünlerimizden memnun kalmanız en büyük önceliğimiz. Bu nedenle memnun kalmadığınız bir ürününüzü 15 gün içerisinde ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

İade Koşulları

feroniacosmetics.com.tr üzerinden satın aldığınız ürünü teslim aldıktan 15 gün içerisinde ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. Ürününüzü paket içeriği tam ve hasarsız bir şekilde göndermeniz gerekmektedir.

Feronia Cosmetics olarak kullanılmış, yıkanmış ürünlerin iadesini kabul edemiyoruz.

İade Süreci

İade edeceğiniz ürününüzü ileteceğimiz iade formunu doldurarak anlaşmalı kargo şubelerinden karşı ödemeli olarak depomuza gönderebilirsiniz.

İade süreciniz ürün ya da ürünlerinizin depomuza ulaşmasını takip eden 48 saat içerisinde tamamlanacaktır.

İade süreciniz tamamlandıktan sonra kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden sizi bilgilendireceğiz.

İade Adresi

Size gelen kargodaki gönderici adresi iade adresi olarak geçerlidir.

Geri Ödeme

İade talebiniz onaylandıktan sonra iadesini talep ettiğiniz ürünlerin toplam bedeli alışveriş sırasında kullandığınız kredi kartına geri ödenecektir.

İade tutarının hesabınıza geçirilmesi süreci bankadan bankaya farklılık gösterebileceğinden ötürü bu süreçte bir sorun yaşadığınız takdirde bankanızla iletişime geçmenizi öneririz.

Ek Bilgiler

İnternetten aldığınız bir ürünü satış noktalarımızdan iade edemez ya da değiştiremezsiniz.

Ödemesini yaptığınız herhangi bir kargo ücreti iade edilemez.

İade süreci sırasında kutusu veya etiketi hasar görmüş / eksik gelmiş ürünlerin iadesi kabul edilemez. İade etmek istediğiniz ürünleri size gönderilen teslimat kutusu veya kargodan temin edebileceğiniz kargo poşeti içerisinde gönderiniz.

İade sürecinizle ilgili detaylı bilgi almak için info@feroniacosmetics.com.tr mail adresimizden müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Eğer faturanız bir kurum adına kesilmiş ise iade faturası kesmeniz gerekmektedir. Kurumsal siparişlerde iade faturası olmadan iadenizi kabul edemiyoruz.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhabalar, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?