FERONIA BAKIM ÜRÜNLERİ KOZMETİK

Feronia Bakım Ürünleri Kozmetik, kişisel bakım ve kozmetik sektöründe kaliteli, yenilikçi ve tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda ürünler geliştiren uluslararası bir güç olmak amacıyla 2015 yılında İzmir’de kurulmuştur.

Tüm çalışanları, birlikte hareket ettiği tedarikçileri, iş ortakları ve müşterileriyle birlikte büyüme prensibini; topluma, ekonomiye, ve çevreye faydalı öncü bir kuruluş olma hedefleriyle birleştiren Feronia Bakım Ürünleri Kozmetik, yoluna bu çizgide devam etmektedir.

Teknolojinin en son imkanlarından yararlanılan üretim tesislerine ek olarak, ürün geliştirme aşamasında uzman kadrosuyla yoğun ve detaylı Ar-Ge çalışmalarıyla da dikkat çeken Feronia Bakım Ürünleri Kozmetik, yıllık cirosunun büyük bir bölümünü Ar-Ge yatırımlarına ayıran ve araştırmaya önem veren bir kurum olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Feronia Bakım Ürünleri Kozmetik, ihtiyaç duyulan hizmet ve ürünlerin temininde hızlı hizmet anlayışı ve lojistik kabiliyetinin üst düzeyde olmasıyla müşterisine güven veren ve uzun soluklu ticaret anlayışını sürdüren bir şirket haline gelmiştir.

İhracatta olduğu kadar Türkiye pazarında da yatırımlarına devam eden Feronia Bakım Ürünleri Kozmetik, yerel kanallarda kendi satış ağını kurmuş ve markalarını önemli noktalarda satışa sunmuştur. Şirketin hedefi, iç pazarda bulunan sektörün güçlü ve marka bilinirliği yüksek firmalarıyla rekabeti üst düzeye çekmek ve bu kuruluşlardan birisi olmaktır.

Feronia Bakım Ürünleri Kozmetik, ürün yelpazesinde doğal içerikli cilt ve vücut bakım ürünleri, saç bakım ürünleri, saç şekillendirici spreyler, losyonlar ve kremlerin üretimleri haricinde kişisel bakım kategorisinde daha birçok ürün ve proje üzerinde Ar-Ge çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Sağlık Bakanlığı’nın sunduğu kriterler titizlikle incelenip dikkate alınarak kendi markalarına ait ürünlerine ek olarak, müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda fason üretim ihtiyaçlarını da temin edebilmektedir.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhabalar, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?